Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Grzegorz

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
grzechotnik
Posty: 4
Rejestracja: 05 kwie 2015, 05:16

Grzegorz

Post autor: grzechotnik » 11 kwie 2015, 03:08

Czesc Wszystkim,

Na wstepie przepraszam za brak polskich trzcionek.
Na imie mam Grzegorz i od 15 lat posiadam (choc nie uprawiam) 3 ha ugorow, z ktorych powolutku, ku zgrozie sasiadow, kielkuje las.
Chcialbym zaczac cos z tym robic, czesdc sad, maly warzywnik, mala laka i reszte przeznaczyc na las.
Jak wiekszosc z Was nie jestem rolnikiem z dziada pradziada, a swoja ziemie kupilem okazyjnie wiele lat temu, za smieszne wtedy jeszcze pieniadze. Nie posiadam jeszcze zadnego sprzetu typu traktor, ale w ciagu kilku lat bede chcial nabyc maly traktorek (plecy juz nie te, reczne targanie idzie coraz gorzej, a kosa spalinowa to fajna sprawa, ale czasochlonna).
Bede odwiedzal forum, zeby dowiedziec sie nowych rzeczy, ewentualnie doinformowac czy wreszcie mam nadzieje sluzyc w przyszlosci opinia i rada.

Awatar użytkownika
JARO
Posty: 121
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:40
Lokalizacja: lisów 15b jedlińsk mazowieckie

Re: Grzegorz

Post autor: JARO » 11 kwie 2015, 08:08

Witaj Grzegorzu jak widzisz to forum Bardzo się rozbudowało i pokazało dokładnie problemy naprawy nowe rozwiązania i modyfikacje sprzętu i radość użytkowników tylko trzeba poczytać co do wyboru ciągnika na pewno musi być 4x4 bo teren górzysty a przyczepność musi być odpowiednia co do mocy ciągnika jak sam wiesz każde maszyny dopasujesz do swojej mocy tu każdy traktorek ma zakupiony używany i cieszą się nowym właścicielem .Kupienie całkiem nowego traktora to wydatek masy pieniędzy a np.olx.pl -allegro.pl można kupić używany w bardzo dobrym stanie który będzie służył na lata za połowę kasy .pozdro

ODPOWIEDZ