Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Cześć wszystkim, Kamil

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Orajt
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2015, 10:56

Cześć wszystkim, Kamil

Post autor: Orajt » 24 sty 2015, 13:21

Witam wszystkich forumowiczów!
Moja obecność na forum spowodowana jest chęcią i koniecznością zakupu malucha w najbliższym czasie, planuje do połowy lutego stać się posiadaczem takiej maszyny. Prowadzę firmę ogrodniczą, działamy w okolicach Warszawy. Potrzebuję coś co zda egzamin przy budowach ogrodu, ale również coś czym będę mógł odśnieżać większe powierzchnie niż tylko własny podjazd. Zastanawiam się nad Mitsubishi MT205, 20km, napęd na 4, rewers i wspomaganie. Na początek z osprzętu planuję zakupić używaną glebogryzarkę i skrzynię kiprującą. :).. Temat związany z minitraktorami bardzo mi się spodobał, będę tu gościł często :) Pozdrawiam! :)

P.S.
Póki co liczę na Wasze opinie i sugestie dotyczące tego zestawu, uzyskałem ofertę firm z okolic Wrocławia, czy warto poszukać gdzieś jeszcze??

Awatar użytkownika
Rav
Posty: 499
Rejestracja: 12 kwie 2014, 20:15
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Ostrołęki

Re: Cześć wszystkim, Kamil

Post autor: Rav » 24 sty 2015, 14:03

Witam. jeśli konkretnie szukasz mitsubishi to w Węgrowie często takie ma, sam widziałem u niego kilka sztuk. Poszukaj na forum w temacie sprzedawców traktorków myślę że warto popatrzeć jeszcze gdzieś indziej niż na śląsku.

24grzes
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:13
Lokalizacja: myszków

Re: Cześć wszystkim, Kamil

Post autor: 24grzes » 24 sty 2015, 19:30

witam wiele mitsubishi jest w gidlach
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
onetrack
Posty: 66
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:12
Lokalizacja: Malopolska

Re: Cześć wszystkim, Kamil

Post autor: onetrack » 25 sty 2015, 10:32

Powitac.

W Mrokowie(GRAND Grzegorz Zakrzewski)byles?
Ma tam jakies mitsu 24-konne wystawione.

Pozdrawiam.

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Cześć wszystkim, Kamil

Post autor: zbYszek » 25 sty 2015, 18:38

Orajt pisze:Witam wszystkich forumowiczów![...] rewers i wspomaganie.
Witaj! :)
Co do rewrsu, to wiem czego potrzebujesz ale w razie czego uspokoję Cię, że w większości kraktorków skrzynia biegów jest właściwie ułożona i wsteczny jest naprzeciw pierwszego biegu - działa to podobnie jak rewers, choć ma swoje ograniczenia. ;)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

ODPOWIEDZ