Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Kajojk Holder A12

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Kajojk Holder A12

Post autor: RobFra » 16 gru 2014, 22:59

kajojk pisze:Mam instrukcję ale po niemiecku :mrgreen: niestety nie znam tego języka :)
Nabywasz kawę + czekoladki. Idziesz do technikum mechanicznego i się zaprzyjaźniasz z "niemką" czyli nauczycielką języka niemieckiego. Niech spojrzy i zanotuj istotne informacje - ile i jakiego oleju.
Jeśli to będzie "niemiec" to zabierz "krówkę".
Ewentualnie pozostaje retrotraktor.
Są tłumacze online, nawet całych stron, ale to na zasadzie Kali umieć, Kali chcieć ... wylać olej.

Sam podałeś rok produkcji czyli to "stary motor". Wtedy nie było wszystkich klas i SAE jak teraz. Wiadomo mineralny tam pasuje, a nie syntetyk. Wlejesz tyle co zlejesz + dolejesz jak do filtra naciągnie bo bagnet chyba jest?
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

kajojk
Posty: 15
Rejestracja: 06 gru 2014, 20:07
Lokalizacja: Michałowice Mazowieckie

Re: Kajojk Holder A12

Post autor: kajojk » 17 gru 2014, 08:23

Tak oczywiście bagnet do silnika jest i olej już wymieniłem w nim był czarny jak smoła albo i gorzej.
Ale naprzykład czy tylni most nie jest połączony z hydrauliką czy nie idzie tam może olej przekładniowo-hydrauliczny???
Ilości znam więc to nie problem zobaczymy może napiszę na forum Niemickiego Holdera może coś po Angielsku napiszą mi ;) ??
Pozdrawiam
Kamil

ODPOWIEDZ