Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Witam chudymajkel

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
petra
Posty: 604
Rejestracja: 23 paź 2013, 18:25
Lokalizacja: Warszawa/ Brok

Re: Witam chudymajkel

Post autor: petra » 20 lis 2014, 21:21

Marek ma rację, ja pierwszą wybraną kubotę "miałem na placu" gdzieś w lutym lub marcu, ale nie dałem rady zebrać gotówki i kupił ją ktoś inny, szkoda! Mogłem dać zadatek, ale ...bałem się że stracę i zadatek i traktorek. Było wtedy do wyboru ze trzy GL-ki i dwa Hinomoto bliźniacze do Gl-ek w bardzo dobrym stanie. Nie malowane wyglądały jak moja po renowacji!! Niestety Zakrzewski nie miał wtedy GL-ek, a traktomix daleko od Wawki.
Jak nie musisz kupić już teraz, to poczekaj i nie napalaj się tak jak ja to zrobiłem.
Możesz także dogadać się i poprosić o informację mailową ze zdjęciami z dostaw i ... dopiero wtedy jedź, wybieraj i kupuj, a targować można się zawsze. Powodzenia.
Pozdrawiam
Petra

Ps.
Nie kupiłem traktorka u Zakrzewskiego, a mimo to bez żadnych "fochów" mi pomógł, doradził i ...zamienił glebogryzarkę na taką idealnie pasującą do mojej GL-ki. Dałem tylko jego pracownikowi 50 zł. za pomoc w załadunku.
Petra
Kubota GL23

Awatar użytkownika
chudymajkel
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:14
Lokalizacja: Śląskie

Re: Witam chudymajkel

Post autor: chudymajkel » 24 lis 2014, 09:36

Dzięki. Bardzo przydatne informacje.
pozdr. Michał

Endriu B
Posty: 85
Rejestracja: 23 lis 2014, 15:47

Re: Witam chudymajkel

Post autor: Endriu B » 24 lis 2014, 21:14

Witam
Tak jak Kol. piszą z kupnem nie jest tak hop! Ja akurat jestem trochę w lepszej sytuacji bo do Traktomixa mam ok.30km , BOSSA ok80 i Selltech ok70km i jeździliśmy przy Mitsubishi 3x i Yanmarze 4x(było warto zabrany prosto z kontenera przy dostawie i to był strzał tzw.)
I musiały to być maluchy z 4x4 (odśnieżanie tylko do tego używamy)
Czym więcej osób (własnych)przy oględzinach to lepiej zawsze coś wypatrzą!
Nic na siłę powoli a napewno coś fajnego ustrzelisz.
Pozdr.
Mitsubishi Mte1800-kabina, Yanmar F155, 2x pług hydr.do śniegu, kosiarka GEO120, glebka100, RNZ i Kos do piasku, 2x przyczepka mała, 2x Stiga Park

ODPOWIEDZ