Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

jaro

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
JARO
Posty: 121
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:40
Lokalizacja: lisów 15b jedlińsk mazowieckie

jaro

Post autor: JARO » 12 lis 2014, 21:17

Siema wszystki pozytywnie zakręconych jestem szcześliwym posiadaczem YANMAR FX28D mieszkam w Lisów 15b pod Radomiem woj.Mazowieckie nazywam się Jarosław Rybicki forum (JARO)przygode z yanmarem zaczołem ok 1 rok temu ,gdy mam wolną chwile próbóje doświatczać mój sprzęt mam jako jedyny w okolicy a sąsiedzi czasem z dziwieniem patrzą co ta małą bestja potrafi zrobić w polu i to daje jakiś mały zastrzyk pozytywnej adraliny na unowocześnieniu POLSKIEJ MAŁEJ WSI.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: jaro

Post autor: marekspectra » 13 lis 2014, 11:28

Jaro - współczynnik opadu sąsiedzkiej szczeny - wszedzie jest ten sam :) U mnie po głosnym rechotaniu za moimi plecami tuż po zakupie, nastała cisza,by po tym jak na własne oczy zobaczyli co toto potrafi zrozumieli że to jest to.
Teraz to powinienem sie zająć handlem tymi traktorkami :) bez przerwy kotoś , dzwoni, przyjeżdza, pyta oglada.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1758
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: jaro

Post autor: k_sit » 13 lis 2014, 20:53

Jaro to jedyna rzecz która nas kreci,niech sąsiadą szczęki opadają .

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: jaro

Post autor: RobFra » 13 lis 2014, 21:47

Mnie kręci jeszcze parę innych rzeczy, ale widok opadniętej szczęki sąsiada bezcenny. :o
Stał tak z 10 minut przy poletku jak robiłem glebą - myślałem, że tylko chciał popatrzeć.
Jak podszedłem się przywitać to, aż nogami przebierał. Niby, że moja maszyna za mała, za słaba i w ogóle. No i w końcu wydusił to z siebie: a sąsiad by mi grządek nie przeorał tym to? I zrobiłem to za free z powodu j.w. :o
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

Awatar użytkownika
JARO
Posty: 121
Rejestracja: 02 lut 2014, 19:40
Lokalizacja: lisów 15b jedlińsk mazowieckie

Re: jaro

Post autor: JARO » 19 lis 2014, 20:26

Więc miło czasem zaskoczyć sąsiada czymś co na wsi bywa nie możliwe do uwierzenia ,a to daje miłą satysfakcje ,ze nasze małe bestje dają tyle przyjemnej, pozytywnej energi z codzienością wykonywania prac polowych i nie tylko, na jak czasami uroczej WŚI ;)

ODPOWIEDZ