Opinie o sprzedawcach traktorków

KONAKLI
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: KONAKLI » 03 gru 2020, 13:55

TadeuszB a mógłbyś wysłać link do ogłoszenia z tymi traktorkami z Francji które oglądałeś?

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: TadeuszB » 03 gru 2020, 21:39

A to zdaje się Zbyszek T pisał.

KONAKLI
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: KONAKLI » 03 gru 2020, 22:24

Faktycznie to był post Zbyszek T. Ponawiam prośbę o link do ogłoszenia

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: TadeuszB » 05 gru 2020, 18:05

Tajne.

Zbyszek T
Posty: 20
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:40

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Zbyszek T » 07 gru 2020, 18:31

Witam,

Nie nic nie tajne, ale ogólnie ja sam byłem na finiszu zakupu i chciałem mieć wybór w razie co...

Ja sam ostatecznie dzisiaj zamówiłem FX165 w firmie Selltech - cena podobna, a jednak mam zagwarantowany serwis w razie co... No i 15 km od domu, blisko w razie co...


A co do tych "Francuskich" - to jest link do aukcji. Traktorki bardzo ładne, w oryginale, tyle że bez przeglądu, olejów, serwisu...
(w razie co szukać na OLX traktorków w miejscowości Brzezia Łąka pod Wrocławiem)

https://www.olx.pl/oferta/yanamar-f165- ... 76371d26a8

Piotras006
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2020, 06:11

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Piotras006 » 03 sty 2021, 19:28

Zbyszek T. Jestem z okolic i też rozglądam się za traktorkiem. Powiesz coś więcej o obecnej obsłudze i wyborze w firmie seltech? Zamierzam się tam niebawem udać. Orientujesz się może kiedy mieli ostatnią dostawe? Duży mają aktualnie wybór? Cenę udało się uratować? Ile zapłaciłes jeśli to nie tajemnica?

Zbyszek T
Posty: 20
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:40

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Zbyszek T » 04 sty 2021, 10:27

Wydaje mi się, że Selltech to najlepsza opcja pod Wrocławiem. Ceny dużo niższe niż w Wiszni Małej. Widać że mają zaplecze, serwis, warsztat.
Widać też, że dużo sprzedają - cały czas ubywa na placu.

Traktorków w październiku było pół placu.
W listopadzie nie było już prawie nic. Tylko kilka maszyn z TURami i kilka "złomków" co czekają na sowjego amatora
W grudniu mówili, że będą mieli kilka kontenerów w traktorkami, więc powinno teraz już coś być do wyboru na placu.
Chociaż na ich stronie nie ma nic nowego. Ale na placu jest więcej traktorów niż na stronie.

Co do ceny, dało się utargować. Końcowo FX165 + glebogryzarka + nowe opony + serwis - 17,5 tyś.

Piotras006
Posty: 12
Rejestracja: 28 gru 2020, 06:11

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Piotras006 » 04 sty 2021, 20:38

Super dzięki za odpowiedź, A bez negocjacji ile wyjściowa za to było? Pewnie ok 20? Z serwisu jesteś zadowolony? Wszystko co trzeba było wymienili bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek po zakupie? Co za glebogryzarke dorwales? Sprzęt Ci taki doradzili czy jechałeś konkretnie po ten model?

pawelek7411
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2019, 09:42

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: pawelek7411 » 08 sty 2021, 16:28

Witam. Zamierzam poszerzyć swoją flotę o kolejną maszynę tak więc chcę kupić kosiarkę Kubota GR 1600 znalazłem ogłoszenie na allegro w Miliczu mam tam od siebie ponad 500km w jedną stronę. Czy może się ktoś ze mną podzielić opina na temat tego sprzedawcy ? Po rozmowie sprzedawca zapewnia że stan jest bdb bez wkładu po kompletnym serwisie... tylko czy ufać jego słowom. Obawiam się że mogę sobie zrobić wycieczkę albo jeśli zakupię to może to nie być do końca zakup jakiego bym sobie życzył, mam na myśli poważne awarie które mogą powstać w niedługim czasie po użytkowaniu a które sprzedawca naprawił "tymczasowo". Dlatego moja prośba do forumowiczów którzy może mieli do czynienia z tym sprzedawcą lub słyszeli co nieco na jego temat o opinie czy lepiej dać sobie spokój czy może warto pojechać.

Link do ogłoszenia https://allegro.pl/oferta/traktorek-kos ... 9860703957

a tutaj dane firmy:
SPRZEDAŻ - SERWIS

F.H.U. " AGA " Agnieszka Bąk

Milicz ul.Topolowa 23A

Dziękuję bardzo za pomoc.

BENQ
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2021, 13:41

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: BENQ » 14 paź 2021, 10:24

Witam,
Czy ktoś może się podzielić opinią na temat sprzedawcy traktorków z okolic Limanowej dokładnie miejscowość Mordarka?
Ma dość dużą w okolicy flotę małych traktorków w stosunkowo ładnym stanie. Zastanawiam się skąd je kupuje bo na pewno nie bezpośrednio z Japonii, tylko pewnie od kogoś z okolic Wrocławia. Problem w tym, że jak dzwonie po firmach to mówią, że nie mają na miejscu nic co by spełniało moje oczekiwania oraz nie mają w planach dostaw takich modeli, a w ostatnio w Limanowej widziałem ciekawe nowe oferty. Chciałbym zaopatrzyć się w Yanmara serii FX rozważam modele FX265, FX26 lub FX285. Jestem z Nowego Sącza i nie wiem czy jest sens wybierać się na zakupy do Wrocławia czy lepiej kupić przez pośrednika na miejscu? Pytanie czy w ogóle jestem w stanie coś zaoszczędzić jadąc pod Wrocław?
Yanmar FX28D

ODPOWIEDZ