Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

jfry YanmarF 155

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
jfry
Posty: 137
Rejestracja: 04 paź 2014, 21:20

jfry YanmarF 155

Post autor: jfry » 05 paź 2014, 09:29

Witam wszystkich! Jestem Jurek, mieszkam w zachodniej Wielkopolsce. Od 6 lat mam Yanmarka 155, który zastąpił TZK. Kupiony w Boss-iew komplecie z glebogryzarką,przepłacony/bez targowania ale miały być nowe opony na przód-są ale za własną kasę,bo nie szło się doprosić/.Jedyna pociecha,że chodzi super -faktycznie był jak nowy. Dołożyłem mu trzypunktowe mocowanie,ale z ramką od tzk,żeby korzystać z pługa i kultywatora od tzk.Kupiłem do niego rozrzutnik obornika 1.5 t warfama N 224-coś pięknego jaka wygoda.To wszystko ma zatrudnienie w namiotach foliowych.Kończę ,bo zabolał mnie palec od pisania.Jeśli chodzi o zdjęcia to będzie ciężko,chyba że dzieciaki mnie nauczą.Pozdrowienia.Jurek.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: jfry YanmarF 155

Post autor: marekspectra » 05 paź 2014, 09:44

:) no i poprawiłęś mi humor z rana ! :)

Fotki rób, a jak je zdjąć z aparatu i wkleić na forum tez pomożemy :) zresztą wiekszość z nas tutaj miała podobne problemy :)

Użytkujesz traktorek, jestes zadowolony - to normalne ale dla mnie - to że pracują one (traktorki) pod foliami, w szklarniach to zupełna egzotyka. Jestem normalnie ciekaw - jak to wyglada, chetnie bym popatrzył jak sie nimi w takich warunkach pracuje.

Witaj wśród nas ! :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

jfry
Posty: 137
Rejestracja: 04 paź 2014, 21:20

Re: jfry YanmarF 155

Post autor: jfry » 05 paź 2014, 11:46

Postaram się coś przysłać,ale teraz to tak wygląda ,wiec o żadnej robocie nie ma mowy. To dopiero w listopadzie.Co do traktorka -czasami wydaje mi się,że przydałoby mu się z 5 kM więcej do porządnej głębokiej orki na zimę,bo ziemię mam dosyć ciężką.Ale kiedy go kupowałem jednym z najważniejszych kryteriów oprócz ceny,były małe rozmiary.Może ktoś coś podpowie w temacie "min wymiaru max mocy"
Pozdrawiam Jurek.
Załączniki
SDC10402pomid.jpg
SDC10402pomid.jpg (200.17 KiB) Przejrzano 3489 razy

ODPOWIEDZ