Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Shadow Knight

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Shadow Knight
Posty: 19
Rejestracja: 20 kwie 2014, 16:15

Shadow Knight

Post autor: Shadow Knight » 20 kwie 2014, 18:58

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Łukasz mieszkam w województwie małopolskim. Na forum trafiłem przypadkowo, gdyż poszukuję wraz z tatą małego traktorka. Co do sprzętu w domu mam kosiarkę :D i gdzie starą glebogryzarkę forschnita, ogólnie moja przygoda z własnym sprzętem rolniczym się dopiero rozpoczyna, jednak mimo młodego wieku (ledwie 22 lata) używałem ciągniczków "sam" jak również Ursus, Pronar no i oczywiście jak to na wsi nie zabrakło też kombajnów :mrgreen: Od zawsze lubiłem pracę w polu, a kształcę się na informatyka(chyba minąłem się z powołaniem :lol: )

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
petra
Posty: 604
Rejestracja: 23 paź 2013, 18:25
Lokalizacja: Warszawa/ Brok

Re: Shadow Knight

Post autor: petra » 20 kwie 2014, 20:10

Witaj, nie przejmuj się, po pracy przed komputerem przyda Ci się taka zmiana. Znam "ten ból" w pracy siedzę przed ekranem około 8 godzin i gdy przyjdzie sobota praca "w polu" daje mi dużo frajdy, a poza tym trochę ruchu na świeżym powietrzu ratuje mój kręgosłup i inne części ciała przed kalectwem naszych czasów. Kupiłem parę lat temu dużą działkę z inicjatywy mojej żony i "tyram" w weekendy fizycznie, ale od roku pomaga mi w tym kubotka i trochę zebranych narzędzi. Poświęć kilka godzin i poczytaj na forum a na pewno wybierzesz dla siebie jakiś fajny sprzęt, a gdybyś miał pytania to wal śmiało. Ja niestety trafiłem na forum dopiero po zakupie traktorka i bardzo tego żałuję.
Pozdrawiam
Petra
/mazowieckie/
Petra
Kubota GL23

Shadow Knight
Posty: 19
Rejestracja: 20 kwie 2014, 16:15

Re: Shadow Knight

Post autor: Shadow Knight » 20 kwie 2014, 20:41

Dziękuję za miłe powitanie. Ja co prawda byłem już oglądać traktorki (dwie firmy obok Wrocławia) ale jeszcze na żaden się nie zdecydowałem(wynikły komplikacje i fundusze się rozpłynęły). Jestem pełen podziwu dal części użytkowników, którzy jak widziałem dorabiają różne akcesoria do swoich traktorków jak i modyfikują same traktorki. Mam kilka nurtujących mnie pytań, więc żeby nie zaśmiecać tematu uskrobię coś nowego. Co do świeżego powietrza, ciężko z tym bywa z faktu pracy w tygodniu oraz studiów i pracy w weekend. :evil:

toku74
Posty: 569
Rejestracja: 08 kwie 2013, 23:29
Lokalizacja: pomorskie

Re: Shadow Knight

Post autor: toku74 » 20 kwie 2014, 23:35

Witaj. Miło widzieć kolejnego zapaleńca małych tyraczy. Chodzi o ciągniczki- tyracze.

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2579
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Shadow Knight

Post autor: marekspectra » 20 kwie 2014, 23:44

Petra ! przecież forum ruszyło dopiero jak Ty dołączyłęś :) Wczesniej to z Tomkiem, fischem, oskarem i kilkoma innymi osobami wymienialśmy jedynie pojedyncze posty... :)

Witaj Rycerzu na pokładzie ! i nie rzucaj cienia tylko bierz sie do roboty :) Co z traktorkiem o wiele przyjemniejsze jest :)
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ