Adam / SHIBAURA P17F

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
adamax4
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2023, 00:22

Adam / SHIBAURA P17F

Post autor: adamax4 » 10 mar 2023, 17:02

Witam,
Jestem Adam z woj. mazowieckiego. Na forum natknąłem się już kilka miesięcy temu, gdy zacząłem rozglądać się za traktorkiem.
Na początku rozglądałem się za traktorkami SAM z turem ze względu na cenę. Jednak jak sobie teraz pomyślę, to było to najgorsze na co mógłbym wpaść.
Następnie na celowniku były jugosłowiańskie TV-520, i czeskie tz4K. Mimo, że bardziej podobały mi się TV, to pozycja za kierownicą zdecydowanie lepsza w czeskich.
No i w końcu poszukiwania skupiły się wśród traktorków japońskich. Ostatecznie w ostatnich dniach stycznia pojechałem z myślą kupienia Mitsubishi MT1601, a wróciłem z SHIBAURĄ P17F.
W traktorku już powymieniałem filtry, oleje, uszczelniacz wałka, odbudowałem skorodowane miejsce na akumulator i jestem teraz trakcie montażu ładowacza.

Dobrze, że taki taki twór jak forum jeszcze przetrwało, a nie tylko same fejsbuki wszędzie. No i cieszę się, że udało się je na nowo uruchomić, bo takie fora to prawdziwa kopalnia wiedzy i możliwość wymiany doświadczeń.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Adam / SHIBAURA P17F

Post autor: marekspectra » 11 mar 2023, 09:56

Witam serdecznie, zakup traktorka zamiast wcześniej wymienionych sprzętów to jedyna słuszna opcja Po prostu będziesz sie cieszył z każdej chwili spędzonej na pracy przy jego pomocy.

Miłoby żebyś nam pokazał fotki swojego sprzetu i namawiam do relacji z adaptacji i montażu ładowacza.
Chyba będziesz pierwszy kto pokaże taka akcje na tej marce.
Witamy na Forum
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

ODPOWIEDZ