Forum

Regulamin forum
Posty usunięte przez moderatora, lub wymagające poprawienia tresci przez autora. Inne tematy dotyczące fukcjonowania FORUM.
Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Forum

Post autor: Luzak » 31 maja 2020, 09:09

Rośniemy w siłę. Obaliliśmy komunizm, obalimy i demokrację 🤣

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Forum

Post autor: piotrbpm » 31 maja 2020, 12:13

Forum jest o ciągnikach ,nie kasuje żadnego postu jeśli jest chodź zdanie o traktorkach .
Proszę nie biadolić i nie robić z siebie ofiar, wykonuję tylko swoje zadanie na forum .
Forum przez czata utraciło bardzo dużo tematów i ciekawostek ale przecież co poniektórzy nie mogą się nagadać w domach to biadolą na czacie(tak jakby nie można było pisać do siebie PW)przy okazji poruszają tematy z ciągnikami i nikt tego nie widzi .
Można tylko pogratulować wam że dopięliście swego :)
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Forum

Post autor: lewan24pl » 31 maja 2020, 17:18

Ale to jest tylko twoje zdanie!!!
Po to jest żeby biadolić o dupie i marynie
A nie jakiś reżim komunistyczny
Zakładać nowy temat żeby zapytać się np. o grubość nie wiem śrub czy jakie noże do kosiarki i wiele innych pierdół których bez sensu jest zakładanie nowego tematów żeby zapytać o pierdołe
Ale nie szeryf władza absolutna komunistyczna ma zawsze rację
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Forum

Post autor: piotrbpm » 31 maja 2020, 19:31

Można powiedzieć że jesteś egoista i tyle .
Pytasz na czacie o coś co może interesować innych ale nie liczysz się tylko Ty i Twoja potrzeba już natychmiast .
Reszta przecież może przekopać czat i sobie wyszukać .Powodzenia w szukaniu jest wszystko i nic bo przecież w jednym temacie biadolicie o wszystkim i jest śmietnik !!!
Wolał bym mieć 1000 tematów gdzie jest zadane pytanie oraz odpowiedź wtedy budujesz skatalogowaną bazę wiedzy.
Co nie mam racji to jest tylko moje zdanie naprawdę ? Spytaj nowych czy cokolwiek mogą sobie wyszukać na forum ?chociażby Twój temat o Twojej ukochanej kubocie kilka stron i miszmasz bo przecież trudno zakładać nowy temat skatalogowany który szybko można wyszukać !!!
Załóż sobie forum bądź ,,szeryfem " i pisz o wszystkim rób śmietnik zobaczysz kogo przyciągniesz ,biadolników i gawędziarzy którzy mają na wszytko kilka zdań coś w stylu ,,nie znam się to się wypowiem "
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

Awatar użytkownika
yanmarf17d
Posty: 1035
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:31
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Forum

Post autor: yanmarf17d » 31 maja 2020, 20:06

Panowie, dajcie luz.
Ktoś założył ten temat pisząc o problemach technicznych z funkcjonowaniem forum, a Wy zarzucacie się żalami. Przecież forum oglądają goście i początkujący forumowicze i jak widzą , co stanowi problem , to ich odstrasza. Boją się zakładać nowe tematy i zadawać pytania. Starzy wyjadacze forum mający na koncie po kilka tysięcy postów powinni świecić przykładem i pomagać neofitom. Możemy się spierać w kwestach technicznych i wykorzystania naszych traktorków, ale tylko w kulturalny sposób. Nie zarzucajmy się nawzajem uwagami o braku kompetencji i stylu działania.
Ktoś pyta napęd, inny szuka odpowiedzi jaki olej, a u tego nie ma ciśnienia. Ilość odpowiedzi: zero. Tu bądźmy aktywni
Na koniec przesłanie : Szanujmy się.
Zdzisław - YanmarF17D + Kubota GL32
www.youtube.com/channel/UCQPErmTFOB6a_AF-9XMFlcw
www.facebook.com/yanmarmania/
https://www.facebook.com/groups/647020436955553 Kubota GL -użytkownicy i entuzjaści małych traktorów

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Forum

Post autor: lewan24pl » 31 maja 2020, 20:38

A co żal ci że że udało mi się kupić udany egrzemplarz nie jak widzę u ciebie ciągle coś musisz naprawiać ale nic mnie do tego.
I to że kupuję orginalne części !!!
Ciągle się przypierdalasz człowieku o wszystko jak komunista musi być jak ty chcesz
A co ty się przy pierdalasz do mojego tematu Kubota GL260 to może ty byś bardziej wyjaśnił co jak dział sterowanie hydraulika itp.
To może rusz dupsko i napisz co do czego służy jakie pokrętło do czego służy jak używać itp.
Czemu tego nie zrobisz jeżeli się uważasz za takiego najmądrzejszego no słucham

Tak jak zapytałem o wajchę AD do czego służy to czemu się nie wypowiedziałeś,bo pewnie zielonego pojęcia nie miałeś do czego to służy a ja w huj godzin poświęciłem żeby się dowiedzieć do czego to jest naprawdę w huj rozumiesz żeby tylko do wiedziecu się do czego służy ta głupia wajcha a ty tylko krytykować potrafisz
Coś nowego się dowiem jak używać to wrzucam i tyle a ty taki szeryf wielki klepiesz te złomy to może zrobił byś kiedyś opis dokładny danego modelu jak taki wspaniały jesteś i taką wiedzę masz
Masz yanmara jakiegoś tam to poświęć czasz rusz dupę i zrób opisz instrukcje co do czego jak używać a nie zrobisz zdjęcie i podpiszesz poziomowanie nie wyjaśniając jak to działa
Już wcześniej zaproponowałem i wyszłem z inicjatywą żeby każdy w miarę możliwości nie zależnie jaką ma markę model zrobił krótki filmik z obsługi itp.to nikt nic nie zrobił a ty do mnie się przy pierdalasz ciągle
A nie jest jakiś ukochany traktor tylko po prostu lubię wymieniać na orginalne części a nie jakieś druciarstwo i też nie jest idealny tak
A jak bym sobie kupił nowy traktor to chyba byś zawału dostać co bo widzę że jesteś jakiś zawistny czy co ?
Tak samo jak zrobiłem jedna druga trzecia przyczepę czy ładowacz to nic nigdy nie napisałeś chyba z zazdrości bo jakoś inni komentowali doradzali a szeryf za ekranu wkurwiony siedział i czytał co?

Już ci napisałem kiedyś żyj i daj żyć innym
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Forum

Post autor: Luzak » 31 maja 2020, 22:39

Luzak pisze: 29 maja 2020, 13:22 Z tego co widzę duża część dyskusji przenosi się na czat więc merytorycznie forum na tym traci bo co raz mniej wątków. Czy to dobry kierunek rozwoju forum?
Zapytałem grzecznie, ale grzecznej odpowiedzi od Piotra spodziewać się nie można. Zawsze się przyp.....oli bo jak inaczej. Kiedyś mnie to interesowało a teraz mam to w dupie. Zostanie kiedyś sam na tym forum i będzie sobie odpowiadać na swoje pytania i trzymać wszystko w porządeczku 😄

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Forum

Post autor: piotrbpm » 01 cze 2020, 14:52

Obaj musicie zażyć POSITIVUM :)
Pięknego języka używacie ,ja jestem nie grzeczny i się przyczepiam ?
Wymagam aby posty były o ciągnikach i były skatalogowane (żeby nie było miszmaszu wszystko do jednego wora jak u CIEBIE )
Prosiłem o nie przyczepianie się do mojej osoby ,robię tylko to co jest słuszne dla forum ładu i składu ,zapraszam kolegę lewan24pl na miesięczne wakacje .
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

Awatar użytkownika
piotrbpm
Posty: 1965
Rejestracja: 03 lut 2013, 12:02
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Forum

Post autor: piotrbpm » 01 cze 2020, 15:03

lewan24pl pisze: 31 maja 2020, 20:38 A co żal ci że że udało mi się kupić udany egrzemplarz nie jak widzę u ciebie ciągle coś musisz naprawiać ale nic mnie do tego.
I to że kupuję orginalne części !!!
Ciągle się przypierdalasz człowieku o wszystko jak komunista musi być jak ty chcesz
A co ty się przy pierdalasz do mojego tematu Kubota GL260 to może ty byś bardziej wyjaśnił co jak dział sterowanie hydraulika itp.
To może rusz dupsko i napisz co do czego służy jakie pokrętło do czego służy jak używać itp.
Czemu tego nie zrobisz jeżeli się uważasz za takiego najmądrzejszego no słucham

Tak jak zapytałem o wajchę AD do czego służy to czemu się nie wypowiedziałeś,bo pewnie zielonego pojęcia nie miałeś do czego to służy a ja w huj godzin poświęciłem żeby się dowiedzieć do czego to jest naprawdę w huj rozumiesz żeby tylko do wiedziecu się do czego służy ta głupia wajcha a ty tylko krytykować potrafisz
Coś nowego się dowiem jak używać to wrzucam i tyle a ty taki szeryf wielki klepiesz te złomy to może zrobił byś kiedyś opis dokładny danego modelu jak taki wspaniały jesteś i taką wiedzę masz
Masz yanmara jakiegoś tam to poświęć czasz rusz dupę i zrób opisz instrukcje co do czego jak używać a nie zrobisz zdjęcie i podpiszesz poziomowanie nie wyjaśniając jak to działa
Już wcześniej zaproponowałem i wyszłem z inicjatywą żeby każdy w miarę możliwości nie zależnie jaką ma markę model zrobił krótki filmik z obsługi itp.to nikt nic nie zrobił a ty do mnie się przy pierdalasz ciągle
A nie jest jakiś ukochany traktor tylko po prostu lubię wymieniać na orginalne części a nie jakieś druciarstwo i też nie jest idealny tak
A jak bym sobie kupił nowy traktor to chyba byś zawału dostać co bo widzę że jesteś jakiś zawistny czy co ?
Tak samo jak zrobiłem jedna druga trzecia przyczepę czy ładowacz to nic nigdy nie napisałeś chyba z zazdrości bo jakoś inni komentowali doradzali a szeryf za ekranu wkurwiony siedział i czytał co?

Już ci napisałem kiedyś żyj i daj żyć innym
Gdzie ja napisałem że zazdroszczę Ci tego grata ? Wiesz gdzie możesz go zaprowadzić ? tam gdzie dają 50gr za kg .Nie wiesz jak powinien być zbudowany prawdziwy ciągnik?a prawda masz traktorek z blaszek i plastiku to co możesz wiedzieć .....
Pojęcia to Ty nie masz!!! pokrętła od podnośnika powiadasz tak gratulację 95% nie używasz ale musisz wiedzieć co do czego żeby być najlepszym ,tylko w czym?
Tak dzielił bym się wiedzą ale nie mam czasu bo muszę po was sprzątać na forum ....Zadowolony ?lub gdy chce coś napisać od razu 3 siedzi na mnie że nie mam racji lub szukacie literówek w moich wypowiedziach ......
Nie mam nic do powiedzenia w danym temacie to co mam zmyślać jak Ty i nabijać sobie posty ?
Pomagaj na forum jeszcze z 5 lat to może pomożesz mu w połowie co ja .
Rok szkolny się kończy jak ktoś marzy o wakacjach proszę się zgłaszać lub po prostu normalnie korzystać z forum .
https://www.youtube.com/user/piotrbpm/videos
B7001D,YM2000,YM2210,YM2000B,B8200D,B1550D,YM2310D,YM2420D,D238F,
YM2210D,B1702D,L3200F,B1902D,FX335D,F215D,GL32D,L4150D,FX24D,B2150HD,TA527F,TA530F

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Forum

Post autor: TadeuszB » 01 cze 2020, 19:15

Że ten trzeci to ja ? :shock:

ODPOWIEDZ