Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

ENDRIU

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
ENDRIU
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2014, 20:03

ENDRIU

Post autor: ENDRIU » 07 kwie 2015, 20:44

Witam i wszystkich pozdrawiam.Mam problem z wysłaniem prywatnych wiadomości,pojawia mi się informacja że nie mam uprawnień do używania tej funkcji.Może ktoś pomóc?

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1758
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: ENDRIU

Post autor: k_sit » 07 kwie 2015, 20:49

Aktywuje się po kilku postach

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: ENDRIU

Post autor: emek650 » 07 kwie 2015, 20:50

Witaj,pochwal się swoim sprzętem :) :) ,
Aby wysylać prywatne trzeba mieć więcej postów.

ENDRIU
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2014, 20:03

Re: ENDRIU

Post autor: ENDRIU » 07 kwie 2015, 21:26

Nie posiadam traktorka,ale jestem fanem japońskiej myśli technicznej.Posiadam inny sprzęt ale to nie jest forum o takich wynalazkach. ;)

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: ENDRIU

Post autor: RobFra » 07 kwie 2015, 21:31

k_sit pisze:Aktywuje się po kilku postach
Pewnie to zabezpieczenie przed auto autobotami czy czymś takim.
Po prostu pewne części forum są dostępne dla aktywnych użytkowników - aby pisać PW trzeba coś napisać na forum. Zapewne po to, aby nie rejestrowali się tacy co tylko reklamy bo wysyłali przez PW.
Na innym forum, gdzie jestem, to dział Kupię / Sprzedam jest ograniczony czasowo lub ilością postów.

PS
Załóż temat w powitalni. Wrzuć fotki sprzętu. Itepeitede i już będziesz mógł pisać PW.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

ODPOWIEDZ