Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Edek B1400

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Edek
Posty: 55
Rejestracja: 30 lis 2014, 15:03

Edek B1400

Post autor: Edek » 30 lis 2014, 15:45

Cześć! Na imię mam Edek. Mieszkam w lubelskim. Kupiłem mały traktorek ponieważ coraz trudniej obrobić nawet małą działkę. (Ostatni koń w okolicy zdechł na wiadomość, że gospodarz pije od tygodnia). Użytkuję Kubotę B1400. Kupiłem ją w Krzesimowie niedaleko Lublina. Mam ją prawie rok i powoli dojrzewam do tego by próbować rozmawiać z użytkownikami tego (bardzo potrzebnego i sympatycznego) forum. Bo jako humanista po kupieniu nie bardzo wiedziałem do czego jaka dźwignia służy, pomimo że sprzedawca bardzo wyczerpująco i jasno omawiał co i jak. Trzeba przyznać że nie skąpi informacji gdy mam jakiś problem. Ale wiadomo - emocje i brak jakiegokolwiek doświadczenia "w temacie traktorów". Jakie mam maszyny? Glebogryzarka kupiona razem z traktorkiem i pług do śniegu ale okazało się, że ubiegłej zimy nie był używany bo u nas było mało śniegu, kosiarka Geo DM 120. Ta trochę popracowała latem. Dochodzę do wniosku, że przydałoby się kilka "koników" więcej bo traktorkowi trochę ciężko. Właśnie zdjęcia. Doślę gdy uda mi się je zmniejszyć bo forum nie chce przyjąć takiej wielkości. Za mojej młodości komputer mieścił się w trzech pokojach! :o .Ale o problemach to już spróbuję w innym temacie. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych. Uff! chyba się udało
DSC03394 — kopia.JPG
DSC03394 — kopia.JPG (139.76 KiB) Przejrzano 5828 razy
Ostatnio zmieniony 30 lis 2014, 22:12 przez Edek, łącznie zmieniany 1 raz.

marcinbg
Posty: 208
Rejestracja: 21 gru 2013, 13:59

Re: Halo, halo tu nowy sympatyk maluchów

Post autor: marcinbg » 30 lis 2014, 16:47

No witamy witamy w naszym gronie "traktorzystów" Mam nadzieję że jesteś zadowolony ze swojego traktorka. Masz jakiś problem to szukaj może ktoś miał coś podobnego jeśli nie pisz śmiało. Ja może nie jestem orłem wśród traktorków ale są tutaj koledzy którzy naprawdę mają pojecie o temacie.
Pozdrawiam Z Podkarpacia Marcin!

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Halo, halo tu nowy sympatyk maluchów

Post autor: RobFra » 30 lis 2014, 21:31

Cześć Edek.
Zdjęcia możesz zmniejszyć programem np. Irfanview.
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

zbYszek
Posty: 441
Rejestracja: 29 lip 2014, 12:27
Lokalizacja: gmina Kluki :)

Re: Halo, halo tu nowy sympatyk maluchów

Post autor: zbYszek » 01 gru 2014, 11:03

Witaj Edziu!
Bardzo sympatyczna wizytówka. :)
--
pozdrrrawiam!
zbYszek http://www.zbychewka.pl

Awatar użytkownika
petra
Posty: 604
Rejestracja: 23 paź 2013, 18:25
Lokalizacja: Warszawa/ Brok

Re: Halo, halo tu nowy sympatyk maluchów

Post autor: petra » 01 gru 2014, 17:23

Fajny komplet do koszenia! Napisz jak ci się sprawuje, szczególnie ta "maChina" z tyłu bo Rav przerabiał i dopiero teraz jest zadowolony. Mamy dział o kosiarkach - zapraszamy do pisania.
"mało nas, mało nas do pieczenia chleba ...."
Pozdrawiam
Petra
Petra
Kubota GL23

Awatar użytkownika
Rav
Posty: 499
Rejestracja: 12 kwie 2014, 20:15
Lokalizacja: Mazowieckie okolice Ostrołęki

Re: Halo, halo tu nowy sympatyk maluchów

Post autor: Rav » 01 gru 2014, 18:25

Witam i ja. Koniecznie napisz o czym mówił petra, jaka to kosiarka i jak Ci się nią pracuje. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ