Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

rafal-case

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
kamil00
Posty: 136
Rejestracja: 04 lut 2014, 18:27

Re: rafal-case

Post autor: kamil00 » 08 paź 2014, 19:59

Panowie , krąży dość sporo złych opini o marce mitsubishi nawet sprzedawca od którego zakupiłem traktorek sam z siebie powiedziął mi że traktorki mitsubishi są delikatnymi konstrukcjami i nie miał zbyt pochlebnych opini o tej marce ale cena mojego egzemplarzu była przyzwoita i stan całkiem dobry , więc się zdecydowałem i powiem że wcale na tym nie straciłem. Po paru latach mogę stwierdzić że mitsubishi ma kilka wad ale zdecydowanie ma wiecej plusów dzięki którym jest to dobry oszczędny , i prosty w obsłudze traktor
Muszę się pochwalić że w tym sezonie mój mitsubishi zrobił ok. 5 tyś. wiązek słomy /siana wspułpracując z prasą international 420 i powiem wam że radził sobie bardzo dobrze postaram się skombinować jakiś filmik z prasowania

rafal-case
Posty: 30
Rejestracja: 06 paź 2014, 15:46
Lokalizacja: Beskidy

Re: rafal-case

Post autor: rafal-case » 09 paź 2014, 12:33

Dzięki Marek za pdf z danymi technicznymi.
Z tego wynika, że taki L1-18 ma 22 km. Taka moc byłaby dla mnie ok, choć "koników" nigdy nie jest za dużo. Opony tylne jak zauważyłeś, dwie różne i przednie też trochę zjechane... Ciekawi mnie ten rewers, jak się domyślam to pewnie mechaniczny rewers więc chyba nie będzie z nim problemu, a w przyszłości fajna sprawa przy ładowaczu czołowym.

ODPOWIEDZ