Ogłoszenie testowe o nowościach. Więcej informacji wkrótce.

Witam

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Sid
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2026, 21:10

Witam

Post autor: Sid » 19 maja 2026, 07:15

Będzie krótki... witam wszystkich.

ODPOWIEDZ