Tomek / Przywidz / Pomorskie

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
tomasz3k
Posty: 7
Rejestracja: 13 kwie 2022, 12:42
Lokalizacja: Przywidz

Tomek / Przywidz / Pomorskie

Post autor: tomasz3k » 26 kwie 2022, 11:10

Cześć,
Z tej strony Tome z Przywidza / Pomorskie.

Nie mam jeszcze swojego traktorka, ale mam nadzieję już niebawem stanę się posiadaczem Kuboty GB18 wraz z ładowaczem, która pomoże ogarnąć teren wokół domu, w ogrodzie i sadzie, a zimą będzie odśnieżała 500 prywatnej drogi.

Jest to mój drugi post, pierwszy założyłem tutaj viewtopic.php?f=62&t=3291#p34551 z prośbą o pomoc w ocenie czy Kubota, którą chcę kupić nie jest trefna ze względu na raczej niestandardowe hałasy w okolicach silnika.

Jak tylko Kubota trafi do mnie postaram się wrzucić więcej informacji o niej, a także filmy z pracy.
Pozdrawiam

TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Tomek / Przywidz / Pomorskie

Post autor: TooSlow » 26 kwie 2022, 13:57

Cześć

Przywidz piękna miejscowość. Miałem okazję bywać w Przywidzu kilka razy w roku ;)

ODPOWIEDZ