Iseki landhope 155- podkarpackie

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
czrnamagia
Posty: 22
Rejestracja: 25 gru 2021, 12:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Iseki landhope 155- podkarpackie

Post autor: czrnamagia » 13 sty 2022, 15:19

Nowy (stary) nabytek, zresztą mój pierwszy. Iseki landhope 155 . Niedawno zakupiłem i już pierwsze remonty (pompa wody). Myślę że to jedyny problem. Traktor bez osprzętu dopiero będe kupować lub coś skleje. Może ktoś coś doradzi żeby trochę taniej wychodziło. Ciagniczek ma pracować przy uprawie truskawki z glebogryzarką , pługiem, opryskiwaczem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Yanmar1820
Posty: 44
Rejestracja: 18 lis 2020, 17:47
Lokalizacja: Przecław

Re: Iseki landhope 155- podkarpackie

Post autor: Yanmar1820 » 13 sty 2022, 15:36

Witam podkarpacie jaki powiat? Ja mielecki 8-)
Yanmar YM1820

Awatar użytkownika
yanmarf17d
Posty: 1035
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:31
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Iseki landhope 155- podkarpackie

Post autor: yanmarf17d » 13 sty 2022, 15:44

A mialy być shibaura albo kubota ;)
Zdzisław - YanmarF17D + Kubota GL32
www.youtube.com/channel/UCQPErmTFOB6a_AF-9XMFlcw
www.facebook.com/yanmarmania/
https://www.facebook.com/groups/647020436955553 Kubota GL -użytkownicy i entuzjaści małych traktorów

czrnamagia
Posty: 22
Rejestracja: 25 gru 2021, 12:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Iseki landhope 155- podkarpackie

Post autor: czrnamagia » 13 sty 2022, 15:59

Miała być Kubota lub shibaura . Shibaura kiepski stan(wygląd techniczne ok) , Kubota fajna tylko za dużo wycieków z silnika . Zostało iseki tylko nawet o nim nie myślałem bo gość mówił wcześniej że nie odpala . Okazało się że bezpiecznik był spalony(czy go nie było) od pompki w baku. Tylko wyciek z pompy chłodzenia (handlarz się przyznał jeszcze przed zakupem),już zamówiłem i Zgredka rozebrałem. Jeszcze zawiesie kat1 zamówiłem ale coś pewnie trzeba będzie przerobić tak gość mówił w/w może ktoś coś na tym forum pomoże.
Ja też z okolic Mielca (15km) od strony Dębicy tak pośrodku . Zdjęć coś nie mogę tutaj wstawić , nie wiem dlaczego.

ODPOWIEDZ