Przyczepa do kosiarki MTD

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: TadeuszB » 21 gru 2019, 19:33

Kup nowy, stary wystaw do sprzedania.

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: lewan24pl » 21 gru 2019, 20:32

A co ty na złom tylko się nadaje jak by to ktoś kupił to by tylko klął
Nic jutro może coś ogarnę jakąś spawarkę małą
A tu już na kołach co prawda jeszcze nie na stałe przyspawane osie ale stoi
Obrazek
Kurcze a tak bym skończył dziś jutro pomalował podkładem tam szybko godzinka dwie roboty a ty o wybuchła sobie a najlepsze że zasilanie do niej dochodzi nie wychodzi od takiej kostki bo nic nie śmierdzi spalenizną płytka nie spalona to nie wiem
Może uda mi się pożyczyć od kogoś bo nawet jak oddam do naprawy to nikt nie zrobi do świąt i lipa a jak nie to pojadę kupę drugą ale wolał bym nie bo tą może uda się naprawić
Nic będę walczyć dalej po niedzieli
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: TadeuszB » 21 gru 2019, 20:39

Kup jutro drugą, to Cię nie ominie.

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: lewan24pl » 21 gru 2019, 21:01

To chyba tak będę musiał zrobić bo niby jeszcze gwarancję ma ale jak jak przeczytałem warunki to p...to bo kupię faktury bądź paragonu i oryginalny karton który sobue wyczaruje
No nic dam gdzieś do naprawy a jutro jak nie będę miał od kogo pożyczyć to pojadę i kupię gdzieś drugą
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: k_sit » 21 gru 2019, 21:54

Jak łapie ci drut wymień wkład i dysze prądowa . Też zobacz rolki w brew pozorom nie skrecaj zamocno docisku bo potrafi zgniatać drut i go faluje co powoduje zacięcie w dyszy .

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: lewan24pl » 21 gru 2019, 22:12

Już wszystko to przerabiałem w nim to co wymieniłeś po prostu jest nie wypałem fabrycznym od początku miałem z nim problemy firmy kabit jak pamiętam ja go kupiłem jak miałem 12-13lat także już swoje przeżył
Jak go co strzeli to idzie ok a jak weźmie to krew tylko zalewa
A z tym zginaniem drutu to od początku miałem problem później kupiłem nową rolkę od innego ale pasowała i było ok ale od nowego był z tym problem
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: emek650 » 23 gru 2019, 07:52

Każdą spawarkę inwerterową zabija brak odpowiedniej dbałości, opiłki plus wilgoć dają efekt BUUUM :lol: , tranzystory IGBT poszły w pi......... .Rada na przyszłość; po pracy (a przynajmniej co jakiś czas) porządnie wydmuchać sprężonym powietrzem.
Albo kupić nową :D (naprawa zazwyczaj dość droga :cry: ).

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: lewan24pl » 23 gru 2019, 14:26

A to nie wiedziałem ale moja to w domu po skończonej pracy jest w ciepłym bez wilgoci schowana w szafie
Ale poradziłem sobie pożyczyłem od znajomego transformatorową ale powiem że jest różnica i moim zdanie te inwentorowe lepsze nie kleją tak elektrody i jakoś lepiej spawa ale nie będę wybrzydzać
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: lewan24pl » 23 gru 2019, 22:21

Przymiarki do zamka
Obrazek
Miałem plan pomalować dziś podkładem e nie wyszło bo przed świętami też muszę trochę w domu pomóc a jutro może wstanę bardzo wcześnie i dokończę resztę bo muszę dorobić mocowania do świateł dużo szlifowania i by było na tyle chyba no nic w piątek dokończę pomaluje i będzie gotowe a tak jak bym bez przerwy pracował to myślę dwa max trzy dni i gotowe
Obrazek
A to mocowanie pod stopkę trochę gruby materiał więc pod spaw kliny musiałem wyszlifować żeby to dobrze trzymało
Obrazek
I muszę zeszlifować z jednej strony ponieważ niby zmierzyłem a za długie wyszło jakoś po chińsku zmierzyłem
Obrazek
I jeszcze po bokach chciałem haki na pas żeby można było przypiąć coś ale zapomniałem zabrać ze sobą więc kupiłem takie uszy z gwintem przewiercień na wylot od wewnątrz śruba na zewnątrz te uszy przykręciłem i od spodu przyspawałem jak i łeb śruby ów wewnątrz
Obrazek
Ale będę musiał sobie sprawić jakiś dobry migomat i kupić dobrą przecinarka do metalu
Taka mi się spodobała
https://youtu.be/zNcsR-L2ASU
Tu cena w Polsce
https://www.narzedzia.pl/przecinarka-do ... GVEALw_wcB
A tu czary Mary i o proszę jaka różnica
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 2877411129
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Przyczepa do kosiarki MTD

Post autor: TadeuszB » 24 gru 2019, 09:35

Może cale z centymetrami :) pomyliły Ci się

ODPOWIEDZ