Cena usługi.

Tu : jaki traktorek wybrać ?
Regulamin forum
Sposoby upraw, czyli np jak przygotować ziemie do uprawy, jak opryskiwać, jak nawozić... Ogólnie o pracy na naszych areałach. Oraz dyskusja - jaki mój pierwszy traktorek?
TooSlow
Posty: 415
Rejestracja: 27 maja 2016, 16:24
Lokalizacja: Rybnik

Re: Cena usługi.

Post autor: TooSlow » 22 lip 2020, 00:03

A potem latasz i podlewasz za nich, bo inaczej będą powoływać się na gwarancję.

Dopiero z wiekiem człowiek rozumie, że święty spokój jest bezcenny.

A budowlanka chyba jednak ma się dobrze - szukam ekipy do budowy domu i za stan surowy otwarty oferty za robotę 80 tysięcy w górę ;)

Awatar użytkownika
Dj Snake
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2019, 14:08
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Re: Cena usługi.

Post autor: Dj Snake » 22 lip 2020, 21:53

TooSlow pisze: 22 lip 2020, 00:03 A potem latasz i podlewasz za nich, bo inaczej będą powoływać się na gwarancję.

Dopiero z wiekiem człowiek rozumie, że święty spokój jest bezcenny.

A budowlanka chyba jednak ma się dobrze - szukam ekipy do budowy domu i za stan surowy otwarty oferty za robotę 80 tysięcy w górę ;)


Źle nie jest, ale myślałem że na sianiu trawy są kokosy 🤣 jednak zostanę przy swoich zajęciach xD
-- KUBOTA L1-205--
- Ładowacz czołowy
- Glebogryzarka Separacyjna
- Koparka BH5R
- Kosiarka bijakowa
- Glebogryzarka
- Równiarka - krata

https://www.youtube.com/channel/UC3y_n9 ... SxxtVaRw5g

Awatar użytkownika
Dj Snake
Posty: 209
Rejestracja: 20 paź 2019, 14:08
Lokalizacja: Ruciane-Nida

Re: Cena usługi.

Post autor: Dj Snake » 29 lip 2020, 08:47

Panowie a jaka mogłaby być cena za usługę glebogryzarką separacyjną, przy stałej współpracy z firmą zakładającą ogrody. Pierwsze zlecenie to blisko 3 hektary łąki do przeróbki pod trawnik. Średnio za usługi dotychczas brałem 100-120 zł netto. Robota myślę że będzie szła sprawnie, bo łąka była ruszona talerzówką kilkukrotnie i zwałowana, ale duży sprzęt robi zbyt duże koleiny. Jak sądzicie ile udałoby się zrobić przez 8-9 godzin dniówki?
-- KUBOTA L1-205--
- Ładowacz czołowy
- Glebogryzarka Separacyjna
- Koparka BH5R
- Kosiarka bijakowa
- Glebogryzarka
- Równiarka - krata

https://www.youtube.com/channel/UC3y_n9 ... SxxtVaRw5g

Bradomsko

Re: Cena usługi.

Post autor: Bradomsko » 29 lip 2020, 09:47

Na twoim miejscu nie dałbym ceny niższej niż 70-80 gr netto bo jednak separacyjna kosztuje i serwis kosztowny, sam komplet noży to minimum 400zł a w 9 godzin to ile zrobisz 2500m? Może 3500m

ODPOWIEDZ