Gdzie kupić traktorek

Tu : jaki traktorek wybrać ?
Regulamin forum
Sposoby upraw, czyli np jak przygotować ziemie do uprawy, jak opryskiwać, jak nawozić... Ogólnie o pracy na naszych areałach. Oraz dyskusja - jaki mój pierwszy traktorek?
Radecki
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2020, 18:29

Gdzie kupić traktorek

Post autor: Radecki » 03 cze 2020, 22:28

Witam, jestem nowym forumowiczów bez traktorka (Ursusa nie liczę). Moje pytanie jest następujące: gdzie kupowaliście swoje maszyny? Od jednego z kilku importerów Japończyków którzy powtarzają się na allegro i olx? A może od osób prywatnych lub sami sprowadzaliście z zagranicy (skąd?). Mam pewne obawy przed zakupem od firm masowo sprowadzających maszyny, bo jeśli działa to na zasadzie komisu to towar trefny i odpicowany tylko pod sprzedaż. Czy jest ktoś warty polecenia?

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Gdzie kupić traktorek

Post autor: wojtis1990 » 04 cze 2020, 07:19

Witaj. Ja brałem u importera pod Rzeszowem i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
yanmarf17d
Posty: 1035
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:31
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Gdzie kupić traktorek

Post autor: yanmarf17d » 04 cze 2020, 07:52

Duże firmy importujące traktorki to nie komisy. Większość traktorków jest u nich w stanie oryginalnym, Jeśli sobie kupujący życzy, to mogą go odmalować. Zawsze wymieniają filtry i płyny, oleje, a w razie niesprawności starają się to poprawić. Zawsze możesz liczyć na gwarancję i dostęp do części. Czy tak działają komisy?
Kupowanie od osób prywatnych i drobnych handlarzy to zysk na cenie zakupu. A co potem?
Wybór należy do Ciebie :lol:
Zdzisław - YanmarF17D + Kubota GL32
www.youtube.com/channel/UCQPErmTFOB6a_AF-9XMFlcw
www.facebook.com/yanmarmania/
https://www.facebook.com/groups/647020436955553 Kubota GL -użytkownicy i entuzjaści małych traktorów

Radecki
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2020, 18:29

Re: Gdzie kupić traktorek

Post autor: Radecki » 04 cze 2020, 09:13

No to część wątpliwości zostało rozwianych. Dlatego też właśnie dołączyłem do malytraktor.pl, niestety typowych "Januszów biznesu" nie brakuje, więc wolałem się upewnić.
Yanmar F7 Forte

ODPOWIEDZ