Skrzynki transportowe - ogólnie.

Awatar użytkownika
Waldi
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2017, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: Waldi » 19 kwie 2018, 22:29

Axer,jak pogiąłeś wieżyczkę? Mam taką samą i u mnie wszystko ok.

axer
Posty: 69
Rejestracja: 13 sie 2014, 14:40

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: axer » 20 kwie 2018, 06:14

Raz przy szuflowaniu, kolejny raz na nierównościach, gdy wiozłem ładunek. Chyba jeszcze nie zezłomowałem starej wieżyczki, jak znajdę to zrobię zdjęcie.

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: Luzak » 20 kwie 2018, 08:06

axer pisze:Raz przy szuflowaniu.

Akurat za szuflowanie to gwarancji by nie uznali :-)

axer
Posty: 69
Rejestracja: 13 sie 2014, 14:40

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: axer » 20 kwie 2018, 10:07

Nie reklamowałem. Wieżyczka jest źle zaprojektowana, do tego z jakiejś gównianej stali, bo gnie się toto nad wyraz łatwo, jednak sam producent / dystrybutor podaje:

"- możliwość wygodnego odśnieżania"

Do tego w filmie promocyjnym właśnie to robią przy użyciu skrzyni.

cieply
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:02

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: cieply » 26 kwie 2018, 07:54

Niestety chyba przechwaliłem skrzynkę :).
Najpierw trzy dni temu odleciało jedno uszko od zamykania klapy. Odpadło z całym spawem od skrzynki.
Wczoraj natomiast dopadła mnie też wieżyczka. Postaram się dzisiaj zrobić zdjęcia i je wrzucić.
Do uszkodzenia doszło w momencie gdy chciałem załadować (napchnąć) ziemię na skrzynkę z pryzmy cofając.
Pensjonat na Mazurach nad jeziorem Juksty. Zapraszam! http://www.pensjonat-hubertus.pl

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: lewan24pl » 26 kwie 2018, 08:25

Dlatego nie kupujcie tego bo nie warto za
taką cenę.Ktos to zaprojektował o ile to można nazwać projektem do przewozu trawy chyba.
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Luzak
Posty: 373
Rejestracja: 16 lip 2017, 17:48

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: Luzak » 26 kwie 2018, 10:51

Szczerze mówiąc nie przyszło by mi do głowy tym ani odśnieżać (mam pług i wiem jaka to konstrukcja jest) i zbierać ziemię (mam tura i wiem jakie są użyte materiały). Ale to jedna sprawa. Druga sprawa to to, że sprzedający czy producent pisze, że można do tego używać. Taka informacja jest niemalże 100% gwarancją uznania reklamacji. Co prawda każdy ma pewnie kawałek drogi do sprzedawcy, ale pamiętajcie, że odesłać to można najczęściej na koszt sprzedawcy.

cieply
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:02

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: cieply » 04 maja 2018, 08:59

Luzak pisze:Szczerze mówiąc nie przyszło by mi do głowy tym ani odśnieżać (mam pług i wiem jaka to konstrukcja jest) i zbierać ziemię (mam tura i wiem jakie są użyte materiały). Ale to jedna sprawa. Druga sprawa to to, że sprzedający czy producent pisze, że można do tego używać. Taka informacja jest niemalże 100% gwarancją uznania reklamacji. Co prawda każdy ma pewnie kawałek drogi do sprzedawcy, ale pamiętajcie, że odesłać to można najczęściej na koszt sprzedawcy.
Nawet się nad tym zastanawiałem czy nie wysłać na gwarancję. Ale chyba więcej z tym zachodu niż samodzielna naprawa. Wyprostuję i wspawam dwa kawałki kątownika między te ramiona.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pensjonat na Mazurach nad jeziorem Juksty. Zapraszam! http://www.pensjonat-hubertus.pl

axer
Posty: 69
Rejestracja: 13 sie 2014, 14:40

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: axer » 04 maja 2018, 09:31

Prostując weź pod uwagę, że najprawdopodobniej masz nie tylko skręcone ramiona wieżyczki, ale i zmieniony kąt pomiędzy wieżyczką a mocowaniem skrzyni. U mnie zrobił się na tyle rozwarty, że ząb nie blokował wywrotu skrzyni.

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Skrzynki transportowe - ogólnie.

Post autor: k_sit » 05 maja 2018, 09:10

Wysli e-maila ze zdjęciami opisując ze podczas wywrotu się wygięły. Jak napiszesz ze podczas cofania to mogą nie uznać. Trzeba próbować .

ODPOWIEDZ