Jak naprawić oponę

Awatar użytkownika
k_sit
Posty: 1757
Rejestracja: 29 sty 2014, 20:16
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Jak naprawić oponę

Post autor: k_sit » 02 sty 2020, 22:05

Witam mam dylemat bo jest uszkodzona boczna część opony 4 płóciennej wieku niema dziura ok 5 cm2 na wylot . zabezpieczona od wew. łatą . https://photos.app.goo.gl/4GH3mTjCyZh4Eg9LObrazek
Byłem u wulkanizatora stwierdził , że niema sensu naprawiać bo stara i nie wiadomo jak z płótnami . koszt ok 300-400zł oczywiście naprawa na gorąco uzupełnienie surówki +łata od wewnątrz . Gwarancja do bramy i się nie znamy . Moje pytanie czy , któryś z wasz miał do czynienia z naprawą na gorąco .

lewan24pl
Posty: 1295
Rejestracja: 15 cze 2015, 21:42
Lokalizacja: UK

Re: Jak naprawić oponę

Post autor: lewan24pl » 02 sty 2020, 23:27

Nie można otworzyć linku
A ja sam wysłałem opony w UK do naprawy ma gorąco jak była uszkodzona na krawędzi albo z boku opony ale to były małe uszkodzenia i nawet duże uszkodzenia naprawiają i trzyma ale trzeba oddać do profesjonalnej firmy a nie takiej jak napisałeś gwarancja do bramy bo jak dla mnie jeżeli ktoś się co robi to daje gwarancję i ma pewność że będzie trzymać a moim zdaniem ten zakład co ci tak powiedział to bym dał sobie z nim spokój poszukał profesjonalnej firmy w internecie poczytał opinie i zawsze można wysłać kurierem
Ale to też zależy od koszty naprawy i wysyłki
http://www.vegas-otr.pl/ciekawostki/136 ... ka-33.html
W życiu jest tylko pewna śmierć i podatki

Bogdan
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2020, 13:05

Re: Jak naprawić oponę

Post autor: Bogdan » 08 maja 2020, 08:52

a jakieś poradniki w internecie?

Bosiak
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:51

Re: Jak naprawić oponę

Post autor: Bosiak » 03 cze 2020, 13:20

Poradniki w internecie? Stanowczo odradzam! Taka naprawa musi zostać dokonana przez specjalistę, i to takiego, który ma doświadczenie w oponach traktorowych, bo to zupełnie inna bajka niż w przypadku samochodów osobowych. Jednak i tak stawiałbym raczej na zakup nowej opony. Nie ma co ryzykować, że w najmniej odpowiednim momencie (a nigdy nie ma na takie rzeczy odpowiedniego momentu) opona całkiem się rozpadnie, a traktor rozkraczy na środku drogi.
Z traktora w jednej pracy przesiadam się na szorowarki Numatic w drugiej.

ODPOWIEDZ