Traktorek o mocy 26KM do 35KM

PAW99
Posty: 69
Rejestracja: 05 maja 2017, 14:06
Lokalizacja: Rzeszów

Traktorek o mocy 26KM do 35KM

Post autor: PAW99 » 21 maja 2017, 14:56

Witam wszystkich na Forum dłuższy czas rozglądam sie juz za kupnem Traktorka i najbardziej przypadła mi Yanmar FX taki chciałbym sobie kupić. Moje Pytanie gdzie najlepiej kupić taki traktorek w jakiej firmie.

Awatar użytkownika
emek650
Posty: 781
Rejestracja: 27 paź 2014, 10:56
Lokalizacja: Małopolska,Beskidy

Re: Traktorek o mocy 26KM do 35KM

Post autor: emek650 » 21 maja 2017, 15:33

Moje Pytanie gdzie najlepiej kupić taki traktorek w jakiej firmie.
Myślę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, wielu ma doświadczenie z jakimś sprzedawcą/importerem i dzieli się nim na forum. Na Twoje pytania uzyskałeś wiele odpowiedzi/wskazówek, nie licz że ktoś weźmie Cię "za rączkę" zaprowadzi i powie "kup ten traktorek" :) , wnioski musisz wyciągnąć samodzielnie i decyzję podjąć "na własny rachunek". Z Twoich wypowiedzi nie wynika, czy chcesz kupić Traktorek na własny użytek czy "na handel" ,raz chcesz kupić kontener traktorków, a za chwilę pytasz u którego sprzedawcy kupić konkretny model.

PAW99
Posty: 69
Rejestracja: 05 maja 2017, 14:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Traktorek o mocy 26KM do 35KM

Post autor: PAW99 » 21 maja 2017, 16:11

Chodzi mi o traktorek dla użytku własnego. Wcześniej chciałem sprowadzić kontener ale to za drogo wychodziło to wszystko. Szukam bo jedni chwalą sprzedawce a inny ze więcej nie kupią już. Przez to pytam. Chciałbym kupić w dobrym stanie taki traktorek zeby mi jeszcze posłużył a nie co chwilę naprawiał.

ODPOWIEDZ