Kubota L1-185 nie działa podnośnik

Awatar użytkownika
marekspectra
Posty: 2574
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:16
Lokalizacja: Beskid Niski (Podkarpacie)

Re: Kubota L1-185 nie działa podnośnik

Post autor: marekspectra » 24 mar 2021, 19:37

Blase - dobra robota. Jak byłbys tak uprzejmy i zdobił kilka fotek, ,filmik i zapodał w odrębnym temacie. byłbym wdzięczny.

Ja akurat działam tez w tym temacie. Omijam automatykę Monroematic i zrobię sterowanie prawego ramienia na osobnym switch ( Kurde, jaki ja znam fajne słowa :) hehee.. Oczywiście filmiki i fotki porobione. Jak skończę - będzie odp wpis.
KubotaL22 BF300 kuhnGMD33 EFG145 glebaRS1351 pług2skib sadzarka kopaczka i inne

Blase
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2020, 15:40
Lokalizacja: Siemonia śląskie
Kontakt:

Re: Kubota L1-185 nie działa podnośnik

Post autor: Blase » 25 mar 2021, 17:21

Dzisiaj drobne prace polowe 😄 wracając do tematu podnośnika wtyczka z przewodami o kolorach czerwonym , czarnym i zielonym jest odpowiedzialna za podnośnik znajduje się koło fotela mam też zdemontowany potencjometr znajdujący się na ramieniu ponieważ w jednym miejscu nie było styku i podnośnik się zawieszał ustawiłem w pozycji której łączy i przypiołem obok fotela.

Awatar użytkownika
RobFra
Posty: 528
Rejestracja: 31 maja 2014, 21:26
Lokalizacja: Białystok

Re: Kubota L1-185 nie działa podnośnik

Post autor: RobFra » 11 paź 2021, 22:50

Kurde, jak ja się cieszę, że u mnie manual, a w zasadzie jego brak. Fakt, nie musicie wyginać potylicy co by coś zobaczyć i zmienić. i wyregulować. Ja muszę schodzić z traktora.

Na brak styku użyjcie jakiegoś spray'a: Cleaner itepeitede.
Przynajmniej parę razy rozłączyć i załączyć tzn, wyjąć i włożyć ... wtyczkę w gniazdko..... No tylko z jednym mi się kojarzy .... brakiem styku, ale podoba mi się Wasz tok myślenia :-).
Była Suzue M1600. Jest Mitsubishi D1450.
Robert

ODPOWIEDZ