Przemek, Mitsubishi MT21

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Ksyrax
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2021, 10:03
Lokalizacja: śląskie

Przemek, Mitsubishi MT21

Post autor: Ksyrax » 13 paź 2021, 20:39

Witam wszystkich, posiadam mitsubishi MT21, kosiarkę bijakową, glebogryzarkę i kratę/niwelator podpatrzony na forum
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4bbcce35c9e87640
Ostatnio zmieniony 17 paź 2021, 18:20 przez Ksyrax, łącznie zmieniany 1 raz.

Bradomsko

Re: Ksyrax, Mitsubishi MT21

Post autor: Bradomsko » 13 paź 2021, 20:49

Siemanko, jak sprawuje się Mitsubishi?

Ksyrax
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2021, 10:03
Lokalizacja: śląskie

Re: Ksyrax, Mitsubishi MT21

Post autor: Ksyrax » 14 paź 2021, 07:27

Cześć, ogólnie jest ok. W tej chwili poszedł na wymianę filtrów i oleju oraz na uszczelnienie wałka PTO i coś zaczęło wyć podczas jazdy jak się zagrzał - ma to być usunięte w ramach "gwarancji" jaką sprzedający dał podczas zakupu- zobaczymy jak odbiorę. Gdyby nie to wycie to wygodny sprzęt bo ma wspomaganie i rewers. Co do osprzętu to plac w tym roku doprowadziłem do "normalności" i chyba będę musiał dokupić jakąś kosiarkę inną niż bijakowa- pielęgnacyjna? sadownicza?, oraz jakaś zamiatarka by mi się przydała. Co do glebogryzarki to zrobiłem sobie kawałek pod wysiew facelii i gorczycy dla pszczół, gleba ciężka bo glina z kamieniami, ale glebogryzarka dała radę i co przejazd jest lżej i mniej kamieni. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i zastanawiam się nad zakupem czegoś trochę większego z turem.

ODPOWIEDZ