Witam z podlasia m. B-stok.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
winiak
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2018, 14:18
Lokalizacja: Białystok

Witam z podlasia m. B-stok.

Post autor: winiak » 29 sie 2021, 16:07

Witam wszystkich forumowiczów
Jestem Marcin na forum pod nikiem winiak, woj. podlaskie teren działania w większości Sp.M...a w Białymstoku w większości prace przy konserwacji terenów zielonych i utrzymaniem czystości.
Traktorki pracują raczej w transportowe (czyt. ziemia, woda, sól drogowa, liście, siano), a w okresie zimowym odśnieżanie chodników oraz parkingów itp.. ;)
Jestem posiadaczem wysłużonej ale dzielnie walczącej KubotyB40 o mocy 14KM zakupiony w 2003r w Mrokowie woj. mazowieckie.
Na stanie mamy też wiekowy niezawodny ciągnik URSUS C360 z pługiem odśnieżnym (inwencji twórcza mojego ojca i kolegi ;) ) który używany jest tylko w okresie zimowym do odśnieżania uliczek oraz garaży.

W tym roku dokładnie 18.06.2021 na stan wjechała nowa zabawka, a mianowicie KUBOTA ST371 HST + przedni TUZ, w niedługiej przyszłości wjeżdża pług SAMASZ wersja CITY180, na rok 2022r. planowana jest zamiatarka ze szczotka boczną i wanną na nieczystości i jeśli finanse pozwolą to ładowacz czołowy z łyżką 4-1 ew.. łyżko-krokodyl.

Mam tez na stanie traktorki Kosiarki marki CubCadet modele..
ZRT50 - która wypracowała od 2012 - 1200mth
XT3 137cm - obecnie na liczniku ok. 250g

Nie chcę zaśmiecać forum fotkami wiec postanowiłem podać link gdzie możecie zobaczyć kilka krótkich filmików z pracy moich maszyn:
Zapraszam do odwiedzenia i zostawienia śladu po sobie :D : https://www.youtube.com/channel/UCZWyWO ... HfEoow-bpA
Zapraszam serdecznie !!
Pozdrawiam[
Ostatnio zmieniony 30 sie 2021, 17:05 przez winiak, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
wojtis1990
Posty: 687
Rejestracja: 15 sty 2017, 19:35
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Witam z podlasia m. B-stok.

Post autor: wojtis1990 » 29 sie 2021, 17:49

Fajna i nowoczesna. Ile takie nowe cudo kosztuje ? Ja też pracuje w SM i użykuję wysłużony ciągnik Lamborghini Runner 450.

Awatar użytkownika
winiak
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2018, 14:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam z podlasia m. B-stok.

Post autor: winiak » 29 sie 2021, 18:15

jeśli pytasz o ST371 Cena wyjściowa u Dilera .. 110 netto + 6 netto p. tuz .. (klient zamówił i nie odebrał. rok produkcji grudzień 2020r odprawa celna 17 styczeń 2021) po negocjacjach cena z F.Vat 103 netto (poleciłem dilera zaprzyjaźnionej SM w której kolega jest głównym zaopatrzeniowcem i systematycznie wymieniają flotę JD.. na Kubota - stąd drobny rabat) w finansowaniu fabrycznym i 5 lat gwarancji ;)

ODPOWIEDZ