Witam, wojtas, Kubota gl200.

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
wojtas
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2021, 12:16
Lokalizacja: Brzesko, zachodniopomorskie

Witam, wojtas, Kubota gl200.

Post autor: wojtas » 16 mar 2021, 11:57

Witam wszystkich,
Mam na imię Wojtek, mieszkam w woj. zachodniopomorskim, swoją drogą tutaj chyba jest niewielu użytkowników takiego sprzętu. Z racji tego, że nie jestem rolnikiem, a ciągnik służy mi gównie do prac na podwórku i w ogrodzie zrodziła się myśl żeby zastąpić Ursusa c360 jakimś mniejszym i poręczniejszym sprzętem. Podejść do tego było kilka, ale kiedy latem przeglądałem się w poszukiwaniu jakiegoś ciągnika trafiłem na znanym portalu ogłoszeniowym na ogłoszenie o sprzedaży traktora wraz z osprzętem w wydaje się atrakcyjnej cenie i tylko 50km od miejsca gdzie mieszkam. I tak oto stałem się właścicielem Kuboty GL200 z ładowaczem czołowym oraz kliku maszyn, m.in. pługa dwuskibowego, talerzówki, bron czy spychu do ziemi, ostatnio kupiłem również z prywatnych rąk glebogryzarkę. Zdjęcia dodam jak poprawi się pogoda bo u nas deszczowo i nieprzyjemnie teraz oraz jak ciągnik wróci z wymuszonej wycieczki, ponieważ uległ awarii z którą nie umieliśmy sobie sami poradzić... :oops:
Ale to historia na inny post..

ODPOWIEDZ