Marcin MT8-070

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
Awatar użytkownika
ulikowo
Posty: 6
Rejestracja: 05 lut 2021, 19:11
Lokalizacja: Podlasie

Marcin MT8-070

Post autor: ulikowo » 09 lut 2021, 21:31

Witam wszystkich!
Mam na imię Marcin.
Jestem z Podlasia. Użytkuję od kilku lat mikrotraktor MT8-070. Ten mikrotraktorek pomaga mi przy pracach podwórkowych oraz na pasiece. W tym roku dokupiłem dedykowany sprzęt do traktorka: pług 1-skibowy, kultywator, glebogryzarkę, brony, opryskiwacz ciągniony , oraz przyczepę z wywrotem.
Na tym sprzęcie będę uczył się tego czego moi dziadkowie nie zdążyli mnie nauczy : rolnictwa.
Dziękuję wszystkim za ewentualną pomoc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
scss_mt8
Posty: 25
Rejestracja: 30 lip 2020, 08:01
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Marcin MT8-070

Post autor: scss_mt8 » 11 lut 2021, 17:39

Witaj!

Ja od niedawna mam MT8-132.2. Masz może zdjęcia swojej maszyny, ciekaw jestem jak Ci się spisuje.
A i pozdrowienia dla Podlasia - pochodzę z tamtych stron :-), a od dwóch lat zamieszkuję na Kaszubach, które również pozdrawiam. Podobnie jak Ty uczę się w miarę wolnego czasu rolnictwa, gdzie wykorzystuję swój sprzęt.
Pozdrawiam. Grzesiek.

Awatar użytkownika
ulikowo
Posty: 6
Rejestracja: 05 lut 2021, 19:11
Lokalizacja: Podlasie

Re: Marcin MT8-070

Post autor: ulikowo » 12 lut 2021, 18:12

Cześć Grzesiek.
Niebawem jak zejdzie śnieg to wstawię fotki swojego traktorka.
Teraz zimuje on po wiatą i ciężko zdjęcie zrobić wśród innego sprzętu, bo dobrze go nie będzie widać.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ulikowo
Posty: 6
Rejestracja: 05 lut 2021, 19:11
Lokalizacja: Podlasie

Re: Marcin MT8-070

Post autor: ulikowo » 13 wrz 2021, 22:02

Poniżej wstawiam link do mego mini traktorka. Pony posiada silnik benzynowy B&S 11 koni. Na razie wystarcza chociaż już chodzi mi po głowie jakaś Kubota GL, albo Yanmar FX :)
https://drive.google.com/file/d/1avSarv ... sp=sharing

ODPOWIEDZ