Maciek-ldz i Yanmar RS24

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
maciek-ldz
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2019, 20:38

Maciek-ldz i Yanmar RS24

Post autor: maciek-ldz » 02 lut 2021, 23:53

Witam,
buszuję po forum już od dawna jako ukryty czytelnik jednak dzisiaj postanowiłem się ujawnić. Traktorek posiadam od 4 lat i użytkuję go przy zakładaniu ogrodów, głównie do wożenia ziemi i pracy z glebogryzarką separacyjną.
Do ciągnika dokupiłem kilka potrzebnych sprzętów, między innymi rzeczoną glebogryzarkę (sb 125), walec, niwelator kratownicę i zupełnie bezużyteczną koparkę bhm 95 :lol:
Na sprzęt nie mogę narzekać, przez kilka lat przewiózł już tysiące (nie przesadzam) ton ziemi, poza strzelającymi sworzniami, wężami hydraulicznymi i oponami nie kojarzę tam żadnych większych awarii.

Chociaż mam go od dość dawna ciągle znajduję jakieś przełączniki które nie wiem do czego służą- dlatego założę osobny temat w którym poproszę forumowiczów o pomoc w ich rozpracowaniu.
Osobnym tematem będzie rozłączany napęd 4x4 którego nie umiem rozłączyć...
i ostatnim na ten moment będzie prośba o pomoc w doborze opon trawiastych, bo zdarłem już kolejne jodły i tym razem chciałbym spróbować czegoś mniej inwazyjnego dla gruntu.
Liczę na waszą pomoc i dodaję kilka fotek mojego woła roboczego :D
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ