Witam Forumowiczów

Regulamin forum
Nowi forumowicze - proszę przywitać sie w Powitalni - zakładając nowy temat. W tytule proszę wpisać swój nick i model traktorka który posiadacie. Jesli nie masz jeszcze swojej maszyny - nic nie pisz, zostaw puste pole.

W tresci powitalnego posta napisz kilka słów o sobie, jaki masz traktorek, jakie maszyny (fotki mile widziane) do czego , do jakich zajęć , jakiej produkcji ich używasz. Podaj województwo w którym mieszkasz.

Jesli myślisz dopiero o zakupie ,napisz z jakim sprzetem miałeś wczesniej do czynienia.
jatorek1
Posty: 9
Rejestracja: 11 gru 2020, 18:40
Lokalizacja: Włocławek

Witam Forumowiczów

Post autor: jatorek1 » 12 gru 2020, 16:14

Dzień dobry.
Mam na imię Tomek, mieszkam w okolicach Włocławka w Kujawsko-Pomorskim.
Dopiero zaczynam swoją przygodę z traktorkiem, jestem na etapie przeszukiwania forum i zgłębiania traktorkowej wiedzy tajemnej. Jak wszystko się uda, to w styczniu ruszam w Polskę w poszukiwaniu swojego traktorka, tego jedynego.... :lol:
Pozdrawiam
Tomek
Jatorek1 (ISEKI TU1701, gleba, KR110 po przeróbkach własnych)

Awatar użytkownika
yanmarf17d
Posty: 1035
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:31
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Witam Forumowiczów

Post autor: yanmarf17d » 12 gru 2020, 19:20

Witaj. Tak się zaczyna miłość do...
Potem opisz to wszystko , jak już będzie u Ciebie ;)
Zdzisław - YanmarF17D + Kubota GL32
www.youtube.com/channel/UCQPErmTFOB6a_AF-9XMFlcw
www.facebook.com/yanmarmania/
https://www.facebook.com/groups/647020436955553 Kubota GL -użytkownicy i entuzjaści małych traktorów

jatorek1
Posty: 9
Rejestracja: 11 gru 2020, 18:40
Lokalizacja: Włocławek

Re: Witam Forumowiczów

Post autor: jatorek1 » 20 lip 2021, 13:58

Uaktualniam swój powyższy wpis.
Jestem już dumnym właścicielem ISEKI TU1701, już jest po testach w terenie z glebą i kosiarką KR110 i wydaje się być w dobry stanie. Traktorek ma 6 biegów w przód 2 w tył plus tą samą liczbę biegów terenowych, napęd na 4koła, blokadę dyferencjału tylnych kół i 3 prędkości wałka Wom. Wszystko sprawne, nie był picowany do sprzedaży i co ważne znalazłem traktorek 10km od siebie, więc nie było problemu z transportem.
Zamówiłem kosiarkę KR110, ale muszę zmienić jej system jezdny, ale to już historia na inny post.
Pozdrawiam
Jatorek1 (ISEKI TU1701, gleba, KR110 po przeróbkach własnych)

ODPOWIEDZ