Opinie o sprzedawcach traktorków

KONAKLI
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: KONAKLI » 02 gru 2020, 09:16

Dodam jeszcze że silniki umyte, pomalowane, ale zaniepokojony byłem gdy w jednym z traktorów w przednim moście po sprawdzeniu miarki nie było wogóle oleju. Maszyn nie odpalałem bo bylem bardziej się zorientować co tam mają itd...

Gelo
Posty: 417
Rejestracja: 24 paź 2017, 10:05
Lokalizacja: Kock

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Gelo » 02 gru 2020, 09:24

Byłem oglądnąć maszyny, ale traktorki nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia. Cześć maszyn odnowiona tzn malowana, ale widać już dziury na maskach i elementach karoserii. Malowane traktorki w niektórych miejscach od nowa rdzewieja. Wiem, że to tylko maszyny rolnicze, które były używane w ciężkich warunkach, ale skoro stan zewnętrzny jest taki kiepski to reszta też może być nie lepsza chociaż to tylko moje przypuszczenia. Co o tym sądzicie?
Lepiej kupić nie odpicowany i samemu do porządku doprowadzić.
Branson 4020

KONAKLI
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: KONAKLI » 02 gru 2020, 09:46

Wiem, że lepiej kupić nie zrobiony, ale ciężko coś znaleź... najważniejszy jest silnik i elementy mechaniczne, a resztę można samemu doprowadzić do ładu i porządku

Awatar użytkownika
Yanmar1820
Posty: 44
Rejestracja: 18 lis 2020, 17:47
Lokalizacja: Przecław

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Yanmar1820 » 02 gru 2020, 10:44

Ja kupowałem w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolony. Obsługa super czuć zaangażowanie. Po zakupie traktorek trafił na serwis wszystko co obiecali to zrobili (byłem przy okazji w Rzeszowie więc podjechałem na "kontrolę"). Traktorek był rozebrany wymienione uszczelnienia, płyny, filtry i oleje, dostałem nowy akumulator oraz opony na przód w cenie. Po ok. miesiącu z glebogryzarki którą kupiłem razem z traktorkiem wylał się olej przez uszczelnienie "na dole" przyjechali odebrali po kilku dniach odwieźli naprawioną śmiga do tej pory a już sporo zrobiła. Gwarancja door to door :) Najlepsze jest to że bez żadnego marudzenia nawet zająknięcia się !!! Dzwonię i mówię co się stało... Pan chyba Miłosz o ile dobrze pamiętam zapytał tylko czy udało mi się wykonać pracę którą miałem do zrobienia...? (może chciał zaproponować glebogryzarkę zastępczą? To byłaby już Ameryka poziom PRO jeśli chodzi o sprzedawcę i serwis). Polecam ich każdemu nie jest tanio ale nie jest też drogo muszą w końcu jakoś zarabiać tym się zajmują ale dają od siebie sporo bez łaski. Gwarancja pół roku na traktorek używany, pomagają w zakupie części, dobierają maszyny, przywożą na miejsce, serwis mają świetny. Żeby tak każdy podchodził do obsługi klienta było super.
Yanmar YM1820

KONAKLI
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2020, 20:10

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: KONAKLI » 02 gru 2020, 10:59

Yanmar1820 mogę prosić o dokładny adres i nazwę tego sprzedawcy z Rzeszowa?

Awatar użytkownika
Yanmar1820
Posty: 44
Rejestracja: 18 lis 2020, 17:47
Lokalizacja: Przecław

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Yanmar1820 » 02 gru 2020, 11:56

Traktor.com.pl Tajęcina koło Rzeszowa zaraz przy lotnisku Jasionka

Dodam że rzadko bawią się w malowanie ja kupiłem cały w oryginale i na miejscu mają mnóstwo traktorków małych i większych ale też małych :mrgreen:
Yanmar YM1820

kamil_rc
Posty: 130
Rejestracja: 01 kwie 2019, 22:09
Lokalizacja: Wadowice

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: kamil_rc » 02 gru 2020, 15:21

Ja kupowałem w konarach, dają gwarancje chyba 3 miesiące, przy pierwszym z ciągników przydała się-spalił się układ sterowania podnośnikiem, bez problemu zrobili a nawet więcej bo powymieniali uszczelniacze. Nie było żadnego problemu, nie zapłaciłem ani złotówki nawet za transport. W iseki padł mi licznik, na drugi dzień zmienili mi go u mnie w domu. Fakt traktorki u nich nie są za specjalne, często są to już przebrane sztuki bo słowacy biorą lub na węgry czy rumunię. Swoją kubote kupiłem prosto z kontenera, zrobili mi tylko pompe wody a reszte już sobie robiłem sam i sprawuje się dobrze. Ja szukałem ciągnika w miarę blisko bo szkoda mi było czasu jeździć po całym kraju a w razie problemu płacić za lawetę.

Zbyszek T
Posty: 20
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:40

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: Zbyszek T » 02 gru 2020, 16:10

Cześć,

A co myślicie o traktorkach sprowadzanych z Francji?

Znalazłem sprzedawcę, który jak twierdzi handluje motocyklami, ale przy okazji jak ma pusty przebieg przywozi z Francji traktorki. Wg info są to traktorki, które pracowały na winnicach. I wybiera same w super stanie. Nic "dodatkowego" nie oferuje - bez wymiany akumulatora, opon, olejów - jedyne co mówi to że maluje felgi od zewnątrz.

I rzeczywiści, byłem pooglądać. Ma 3 traktorki - stan bardzo dobry plus. Widać niewielkie zużycie, ale lakier oryginał, podwozie nie malowane, nie myte. Brak rdzy i wżerów - tak jakby były garażowane. Ale widać, że to nie malowane, są ryski, zużycie, minimalnie wyblakłe. Wszystko w oryginale. Stan, jakiego w żadnym japończyku nie spotkałem...

Yanmaf F155 15300; Yanmar F165 16500 do tego jakaś Kubota.

Ale się trochę martwię o serwis, że jak może kupię w większej firmie, to wszystko sprawdzą, zrobią i później w naprawie pomogą.... :?:

Awatar użytkownika
RobsonWawa
Posty: 580
Rejestracja: 06 wrz 2015, 13:32

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: RobsonWawa » 02 gru 2020, 18:19

Na OLX stoi nowa Kubota z Francji w dobrej cenie ,
Ma jednak taką malutką wadę, gość nie chce do
umowy sprzedaży dołączyć dokumentu zakupu .
Tylko umowa kupno sprzedaży,
Więc pamiętajmy o właściwych dokumentach przy kupnie.

TadeuszB
Posty: 852
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:06
Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie

Re: Opinie o sprzedawcach traktorków

Post autor: TadeuszB » 03 gru 2020, 10:45

Ale się trochę martwię o serwis, że jak może kupię w większej firmie, to wszystko sprawdzą, zrobią i później w naprawie pomogą

Pewnie niekoniecznie tak jest.

ODPOWIEDZ