• Musisz być zalogowany, aby móc korzystać z czatu
@ winiak « sob 9:14 am »
St
@ marekspectra « pt 10:32 pm »
test...
@ spot « czw 9:33 pm »
W tu1700 jest tylko siatkowy filtr hydrauliki do czyszczenia. Znajdziesz go po prawej stronie skrzyni biegow.
@ Ulmen « czw 7:35 pm »
miał miał
@ fafek29 « śr 8:20 pm »
Iseki tu 1900
@ fafek29 « śr 8:13 pm »
Od skrzyni do pompy wychodzi takie kolanko spore i od niego przewód do pompy. Nie wiem czy tam w środku nie będzie jakiegoś siatkowego. Może ktoś miał doczynienia
@ fafek29 « śr 8:11 pm »
Iseki tu1700. 1900. 2100. Filtr hydrauliki.gdzie szukać?
@ Mati43 « śr 7:28 am »
W necie brak sensownych informacji nie wspomne o filmach które nic nie wnoszą i nie pokzuja
@ Mati43 « śr 6:34 am »
Czy ktoś posiada kubote zb1402/1502?? potrzebuje sie dowiedziec po co jest dzwignia pod stacyjką która jest wciskana w dół? Podobno ona kiedys gasiła silnik, teraz ja nie widzę nic co by mogła robić. Żadnego cięgna nic, jest ona na zawiniętej sprężynie. GAszenie jest z lewej strony na linkę
@ Wlodek_Dz « pt 7:35 am »
Proszę o info do czego służy i jak uruchomić tę skrzyneczkę, pomimo przełaczania jej w rózne pozycje z podnośnikiem nic sie nie dzieje https://photos.app.goo.gl/1ta3XsRFLQTm5H9F6działa
@ Mariusz48 « śr 10:44 pm »
Kupie obciazniki na tył yanmar fx26d
Z tego co czytałem pasują z kuboty
Interesuje mnie też kabina może być
Nowa . Może ktoś mi podpowie jaki model
By podszedł to tego traktora z tymi
Ludźmi co sprzedają na olx lub allegro
Ciężko się gada nie wiedzą może ktoś zna
Firmę co można ją zamówić z góry dziękuję
@ Mariusz48 « śr 10:43 pm »
Kupie kabine do yanmar fx 26 d
@ Bies5308 « śr 3:13 pm »
Szukam ładowacza do Yanmara ? ktoś,coś ?
@ Wlodek_Dz « śr 1:50 pm »
wstawiam udostępniony link https://photos.app.goo.gl/1ta3XsRFLQTm5H9F6
@ wojtis1990 « wt 6:53 pm »
nie da się otworzyć tego zdjęcia
@ Wlodek_Dz « wt 12:12 pm »
Zwracam się z uprzejmą prośbą może ktoś wyczerpująco wyjaśni mi do czego służy i jak działa urządzenie przedstawione na załączonym zdjęciu. Za poradę z góry serdecznie dziękuję.
@ marekspectra « ndz 8:55 pm »
Mój trkatorek przyjechał wiele lat temu z Holandii i delikatnie mówiąc, pełn na nim :ran wojjenych" ale nie mam sumienia go malować. Dopiero w tym roku pomalowałem podłoge pod siedziskiem kierowcy bo była w naprawdę opłakanym stanie no i podesty bo wytarte. Reszte zostawiam jak jest. Dodam ze zajmuje sie starymi traktorami i w swoim zyciu kilka pomalowałem. Ostatni to steyr 760 który gdzies na forum prezentowałem. Felgi mam tragiczne, tylne po przednie malowałem z zwiazku z poszerzeniem traktorka i ich przerabianiem. Tylne koła pomaluje tej zimy. Podsumowując - oryginał jak najdłużej :) a jak mus do dobrze pomalować by wyglądało jak oryginał :)
@ fafek29 « pt 9:38 pm »
wita
@ paprys2185 « pt 4:41 pm »
Dzieki Panie Marku.;) A co wogole sadzicie o takiej renowacji - jestem laikiem tak jak juz pisalem wczesniej ale np zdecydowanie wole stare auta od nowoczesnych, podobnie jest zreszta z naszymi "japonczykami" itd.Piaskowac felgi mialem z racji pojawienia sie rdzy i poprawy wizualnej , chociaz nie wygladaja tragicznie (zreszta jak wszystkie blachy).Pije do tego, ze znajomi powiedzieli, ze bede idiota , jezeli tkne traktorek (zwlaszcza, ze jest silnik cyka jak zloto a blachy sa w dobrym stanie)
@ Mati43 « śr 12:54 pm »
ma ktoś KUBOTA ZB1402? potrzebuje zdjęcie jezeli ktoś posiada tylnego zaczepu do przyczepki.
@ Mati43 « pn 2:39 pm »
Witam
@ marekspectra « czw 7:23 am »
Piaskowanie malownie proskowe - u mnie tj w moim rejonie to koszt ok 500 /600 zł za kpl
@ marekspectra « czw 7:21 am »
"TadeuszB" :) hehee...
@ paprys2185 « śr 7:52 pm »
Witam...Czesc z Was wymienialo opony na rolnicze i piaskowalo felgi z tego , co widze.Moglby ktos mi napisac jaki jest mniej wiecej koszt takiej inwestycji?Chodzi mi o to, zeby miec jakas orientacje ( w przyblizeniu).Posiadam Fx165
@ Blazej « pn 10:10 pm »
Tuz przód
@ Blazej « pn 10:10 pm »
Tuż przód
@ Gaweł « ndz 11:43 am »
Objętość oleju
@ wojtis1990 « pt 6:50 pm »
Hej. Co tu takie pustki ostatnio ?
@ jarekw « pt 1:08 pm »
Szukam -może ktoś podpowie. Był bank wiedzy-danych technicznych yanmarów ym,fx,f,af, i innych
@ Bies5308 « wt 8:23 am »
Szukam ładowacza czołowego do Yanmara
@ Ulmen « ndz 3:45 pm »
Sprzedany!
@ Ulmen « czw 7:46 pm »
Już jest w zakładce kupię sprzedam!
@ Ulmen « czw 7:28 pm »
oki
@ marekspectra « czw 7:25 pm »
fotki :)
i forki
daj ołoszenie do działu kupie sprzedam
@ Ulmen « czw 7:19 pm »
Sprzedam pług dwuskibowy
@ Kaspero « czw 7:02 pm »
Jest ktoś z okolic Nałęczowa kto naprawia traktorki?
@ Blase « ndz 5:52 pm »
witam zakupiłem sobie opryskiwacz 200l i poszukuję instrukcji obsługi
@ Blase « ndz 5:51 pm »
opryskiwacz
@ Krzysfanek « sob 7:12 pm »
A teraz taka sytuacja wczoraj było ok a dzisiaj kubota bulltra b1-15 rozłącza mi biegi szosowe
@ Prymus « ndz 5:32 am »
Biegi
@ Tomson « pt 10:34 am »
Gdzie można zakupić uszczelniacz zwrotnicy, końcówki kierownicze do Yanmar AF230, proszcę o podpowiedź.
@ dodge « ndz 6:26 pm »
wertyklulator
@ spot « pt 11:30 am »
Orientuje się ktoś ile waży Mitsubishi Mt2001X ?
@ Bulltra-Piter « śr 6:55 am »
Panowie jak orka ?> :)
@ Tajfun « ndz 1:00 am »
:
@ ulikowo « pn 9:48 pm »
Dzięki Mandrol za pomoc! Pozdrawiam
@ yanmarf17d « pn 9:45 pm »
Racz Waść napisać jeszcze, jakiż to pojazd wymaga tak wielkich poszukiwań
@ Dziadek « pn 7:49 pm »
Witam.
Poszukuję instrukcji naprawy, katalogu części.
Jakiegoś dokumentu w którym są rysunki techniczne z numerami części.
Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie można takowy nabyć?
@ Mandrol « pn 10:27 am »
@ulikowo- przeczytaj poniższy wątek i już będziesz wiedział jak wstawiać fotki :)
@ Mandrol « pn 10:26 am »
@ ulikowo « pt 3:28 pm »
Chciałbym wrzucić fotke traktorka i pozuje mi : Przestrzeń na dysku przeznaczona na załączniki jest już zapełniona.
@ ulikowo « pt 3:28 pm »
Witam. Czy macie może podobny problem.?

Kto jest na czacie?

• Tematy
  • Informacje
  • Zaloguj sięZarejestruj się